شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها

فراخوان پذیرش

 

پارک علم و فناوری ایلام با توجه به ظرفیتهای کم نظیر موجود در این پارک در حمایت از واحدهای فناور، ایده پردازان، موسسات و شرکتهای دانش بنیان، تبدیل دانش به محصول و ارائه فناوری به بازار و صنعت و ایجاد درآمد و توسعه اشتغال زایی از طریق ارائه تسهیلات مالی، اعتباری و قانونی ویژه برای تجاری سازی و گسترش طرحهای دانش محور، فرایند جذب و پذیرش واحدهای فناور، شرکتها و موسسات دانش بنیان در این پارک را در دستور کار خود قرارداده است.

لذا مقتضی است واحدهای فناور، شرکتهای دانش بنیان و ایده پردازان در صورت تمایل به عضویت و استقرار در این پارک و بهره مندی از مزایای قانونی و حمایت­های ویژه آن، نسبت به اعلام درخواست از طریق مراجعه به وبسایت پارک علم و فناوری ایلام و دانلود فرم های مربوطه از طریق منوی چذب و پذیرش در این سایت، اقدام نموده و فرم های تکمیل شده را به پست الکترونیکی info@ilam-stp.ir ارسال نمایند. لازم به ذکر است اطلاعات تکمیلی در مورد اهداف و مزایای حضور در این پارک از طریق منوی معرفی پارک در دسترس میباشد.
متقاضیان محترم هرگونه اطلاعات تکمیلی را میتوانند با تماس با پارک علم و فناوری ایلام از طریق تلفن 61-08432201360 یا مراجعه حضوری به این پارک به آدرس: ایلام- میدان دانش- انتهای خیابان مهدیه دریافت نمایند.

 

نوع فونت

تاهوماپیش فرض

تغییر اندازه فونت

ب+ ب ب-

تغییر رنگ فونت

قرمزپیش فرضآبی

فاصله بین خطوط و کلمات

+ پیش فرض -

اندازه نمایش صفحه

بزرگتر پیش فرض کوچکتر

رنگ پس زمینه

تیره روشن

انتخاب کنتراست

کنتراست تیره کنتراست روشن
رنگ زدایی رنگهای معکوس
بازگشت به حالت پیش فرض