شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها

جلسه رییس پارک علم و فناوی با رییس جهاد دانشگاهی استان ایلام

۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت:1:42:28عصر
با هدف همکاری، هم فکری و هم افزایی در آینده
جلسه رييس پارك علم و فناوي با رييس جهاد دانشگاهي استان ايلام

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری روز چهار شنبه مورخ ۱۸/۰۳/۱۴۰۱  جلسه رییس پارک علم و فناوی با رییس جهاد دانشگاهی استان ایلام به حضور دکتر ولی زاده رییس پارک علم و فناوری ایلام و سید غلامرضا حسینی، عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی و رئیس واحد استان ایلام و کارشناسان دو دستگاه در سالن جلسات شهید رضایی نژاد پارک علم و فناوری ایلام برگزار شد

در این جلسه دکتر محمد رضا ولی زاده رییس پارک علم و فناوری استان ایلام گفت: برای به انجام رساندن فعالیت‌های پارک علم و فناوری در سالی که نام آن،  ارتباط مستقیم با رسالت ‌های این مجموعه دارد ، نیازمند کمک‌های جهاد دانشگاهی هستیم.

دکتر محمدرضا ولی‌زاده» در دیدار رئیس جهاد دانشگاهی استان، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی توانسته است با موفقیت کارهای بر زمین مانده را به خوبی انجام دهد و بهترین خدمات را در عرصه‌های مختلف به جامعه ارائه کند.

وی با بیان اینکه برای به انجام رساندن فعالیت‌های پارک علم و فناوری در سالی که نام آن،  ارتباط مستقیم با رسالت ‌های این مجموعه دارد ، نیازمند کمک‌های جهاد دانشگاهی هستیم، گفت:تولید پایدار در گرو دانش‌بنیان بودن آن است.

رییس پارک علم و فناوری استان ایلام ادامه داد: باید همه کمک کنیم که جوانان ما از ایده‌پردازی و نظر دادن ترس نداشته باشند و نکته دیگر این است که ساز و کارها باید طوری پیش برود که محصولات تولیدی تجاری سازی شود.

ولی‌زاده تاکید کرد: جهاد دانشگاهی در زمینه اصلاح نژاد دام  و گیاهان دارویی کارهای خوبی را انجام داده و انتظار فعالان این عرصه این است که با فعالیت‌های دانش‌بنیان در این زمینه بتواند کاستی‌های موجود را بزداید.

سید غلامرضا حسینی، عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی و رئیس واحد استان ایلام نیز با اشاره به ویژگی‌های مشترک این نهاد با پارک علم و فناوری اظهار کرد: در زمینه‌ی گیاهان دارویی اکوسیستم کاملی با وجود ، مرکز تحقیقات گیاهان گرمسیری، مرکز رشد گیاهان دارویی، مرکز شتابدهی و  پذیرش دانشجو در این رشته شکل گرفته و به دنبال ایجاد ناحیه فناوری دام سنگین هستیم.

وی تاکید کرد: جهاد دانشگاهی استان ایلام مانند همیشه  آماده هم‌افزایی با مجموعه‌های استان برای کمک واقعی به نخبگان و تجاری‌سازی ایده‌ها است.


جلسه رييس پارك علم و فناوي با رييس جهاد دانشگاهي استان ايلام

جلسه رييس پارك علم و فناوي با رييس جهاد دانشگاهي استان ايلام

جلسه رييس پارك علم و فناوي با رييس جهاد دانشگاهي استان ايلام