شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها

مراسم تجلیل از برگزیدگان "طرح دوست علمی کار آفرینی و کسب کار"

۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت:10:49:18صبح
در راستای اجرای مشترک طرح دوست علمی توسط پارک علم و فناوری ایلام ، بنیاد ملی نخبگان و پژوهش سرای دانش آموزی فرهیختگان ایلام امروز مراسم اختتامیه با حضور شرکت کنندگان در این طرح به میزبانی پارک علم و فناوری ایلام برگزار شد و از منتخبین این طرح تجلیل شد.
مراسم تجلیل از برگزیدگان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری ایلام روز یکشنبه مورخ 6/آبان ماه/1397 مراسم تجلیل از برگزیدگان  طرح دوست علمی کار آفرینی و کسب کار  با حضور دکتر کامران طاهرپور رییس پارک علم و فناور ایلام، آقای سعدالله نبوی نژاد مدیر پژوهش سرای دانش آموزی فرهیختگان،  کارشناسان بنیاد ملی نخبگان و کارشناسان پارک علم و فناوری ایلام در سالن جلسات پارک علم و فناوری ایلام برگزار شد

در این جلسه دکتر طاهرپور ریاست پارک علم و فناوری ضمن خوامد گویی خدمت مهمانان و آیندسازان استان و کشور، با ابراز خرسندی از برگزاری موفق دوره آموزشی، خواستار حضور هر چه بیشتر دانش آموزان در برنامه های آتی شدند.

در مراسم سعد الله  نبوی نژاد مدیر پژوهش سرای فرهیختگان با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای توسعه و ترویج علوم و فنون جدید برای دانش آموزان ، از مدیران شرکت کنندگان در این طرح آقای فیلی ( مدیر مدرسه شهید شفیعی) و خانم منصوری ( مدیر مدرسه شهید فهمیده) و تلاش های مسئولین پارک علم و فناوری و بنیاد ملی نخبگان تشکر و قدردانی به عمل آوردند.

در ادامه این مراسم  خانم دکتر ملک ملکی نماینده بنیاد ملی نخبگان ضمن ارائه گزارشی از برنامه های بخش دانش آموزی بنیاد و طرح شهاب از عوامل برگزاری دوره و میزبانی شایسته پارک تشکر و قدردانی به عمل آورند.

در این دوره 2 گروه 30 نفره دختران در تاریخ 18 لغایت 19 /مهرماه/1397 و پسران در تاریخ  25 لغایت 26/مهرماه /1397  طی 2 روز تحت آموزش های کاربردی کمپ کسب و کار قرار گرفتند و فراگیران با مفاهیم کسب و کار ، تیم سازی ، کار گروهی ، هدایت و راهبری پرژه ها و .... آشنا شدند.

در پایان این مراسم از گروه های برترطرح دوست علمی کارآفرین و کسب و کار  و پسر و دختر تقدیر به عمل آمد.


مراسم تجلیل از برگزیدگان

مراسم تجلیل از برگزیدگان

مراسم تجلیل از برگزیدگان

مراسم تجلیل از برگزیدگان