شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها

برگزاری کارگاه آموزشی" بازاریابی و تجاری سازی محصولات فناروانه و دانش بنیان "

۹ دی ۱۳۹۸ ساعت:9:55:49صبح
به مناسبت هفته پژوهش و با حضور هئیت علمی دانشگاه ایلام
برگزاري كارگاه آموزشي

با گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری ایلام روز یکشنبه مورخ ۸/دیماه/۱۳۹۸ پارک علم و فناوری ایلام با همکاری دانشگاه ایلام به مناسبت هفته پژوهش کارگاه آموزشی" بازاریابی و تجاری سازی محصولات فناروانه و دانش بنیان " با حضور هیئت علمی و کارکنان این دانشگاه در سالن جلسات فرزانگان دانشگاه ایلام برگزار شد.

در این کارگاه دکتر مصطفی کریمیان اقبال دانشیار دانشگاه تربیت مدرس مطالبی پیرامون " بازاریابی و تجاری سازی محصولات فناروانه و دانش بنیان "ایراد نمودند.

بیوگرافی از دکتر کریمیان اقبال:

دکتر مصطفی کریمیان اقبال تحصیلات خود را در سطوح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در آمریکا در رشته خاکشناسی و کرایش پدولوژی گذرانده است. ایشان فعالیت خود در ایران را از سال ۱۳۷۱ در دانشگاه صنعتی اصفهان آغاز کرد و در سال ۱۳۸۳ به دانشگاه تربیت مدرس منتقل شد. علاوه بر فعالیتهای آموزشی و پژوهشی در زمینه تخصصی خاکشناسی، دکتر اقبال از سال ۱۳۷۳ در زمینه پارکها علم و فناوری فعالیت داشته و یکی از بنیان گذاران پارکهای علم و فناوری در ایران به حساب می آیند. وی در طی این سالها مسئولیت های اجرایی متعددی از جمله معاون پژوهش و فناوری و سپس رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و پس از آن معاون فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رابه عهده داشته است. در دوره مسئولیت ایشان در وزارت علوم، بسیاری از پارکهای علم و فناوری و مراکز رشد شکل گرفتند. تجربیات دکتر اقبال در حوزه  زیرساختهای توسعه فناوری، ایشان را به یک چهره شناخته شده در سطح ملی و بین المللی تبدیل کرده است. وی از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۰ میلادی عضو شورای مشاورین انجمن بین المللی پارکهای علمی (IASP) بوده و سپس مسئولیت بخش غرب آسیا و شمال آفریقا IASP بعهده داشته است. در حال حاضر ایشان عضو هیات مدیره انجمن بین المللی پارکهای علم و فناوری هستند.


برگزاري كارگاه آموزشي

برگزاري كارگاه آموزشي

برگزاري كارگاه آموزشي

برگزاري كارگاه آموزشي

برگزاري كارگاه آموزشي